SPRAWA: Dlaczego tunel przy ul. Boh. Getta Warszawskiego jest tak słabo oświetlony? "To tylko zachęta dla złodziejów i innych bandytów…"

55

W dzisiejszym odcinku zajmiemy się problemem, który opisał nam w mailu pani Stanisława. “Bardzo proszę o interwencję u odpowiednich służb, ponieważ nie wiem, do kogo się zwrócić  o pomoc. Tunel przy ul. Boh. Getta Warszawskiego oświetla pięć małych lampek, pozostałe nie świecą. Z pewnością są jakieś normy, które określają jak powinno być oświetlone przejście w tunelu, by korzystanie z niego było bezpieczne i nie stanowiło zagrożenia. Obecnie w takim mroku łatwo o upadek, a przecież z tego przejścia korzysta bardzo dużo osób. Ponadto taki nieoświetlony tunel to tylko zachęta dla złodziejów i innych bandytów, którzy mogą się w nim przyczaić na swoją ofiarę”.

W ostatnim czasie w naszym mieście nowych oświetleń doczekało się wiele miejsc. Kolorowa iluminacja ma się pojawić również na palmiarni miejskiej…ale czy w związku z tym miejsca mniej reprezentacyjne, ale przecież równie ważne dla mieszkańców, zostały przez odpowiedzialne za to jednostki zaniedbane? Może przy okazji planowanego remontu dworca uda się rozwiązać ten problem? W kolejnym odcinku sprawdzimy, kto odpowiada za administrowanie tunelem oraz stan oświetlenia i postaramy się ustalić, kiedy problem uda się rozwiązać.

r e k l a m a