Odc. 6 W dzisiejszym odcinku Barbara pokaże nam jak wykonywać robótki na okrągło, i dowiemy się też co to "Magic Loop"

W dzisiejszym programie Barbara pokaże jak wykonywać robótki na okrągło z użyciem drutów na żyłce. Zdradzi też sekret niewidocznego łączenia krawędzi, kiedy zamykamy robótkę, by przerabiać ją w formie walca. Podpowie jak wykonywać wyroby o małym obwodzie stosując technikę Magic Loop.

6 KOMENTARZE

  1. Magiczne ostatnie bądź pierwsze oczko jest super rozwiązaniem, do tej pory miałam kłopociki z ładnym połączeniem robótki. Ale teraz już wiem jak to fachowo zrobić.
    Czekam na dalsze odcinki 🙂

  2. Z zainteresowaniem oglądam druciarskie programy Basi. Mimo,że jestem doświadczoną druciarką wiele mogę się jeszcze nauczyć. Sama prowadzę zajęcia dla dziewiarek w trzebińskiej bibliotece i pokazuje im co i jak, ale wiem,że bardzo im się przydaje możliwość pooglądania sobie w domu, na spokojnie programu Basi i podpatrzenia technik dziewiarskich.Dla wielu osób podpatrzenie czegoś na obcojęzycznych programach wyklucza bariera językowa.Takie programy są bardzo potrzebne! Wiele osób drutuje, albo chce się nauczyć.To chyba jedyny polski program tego typu. Gratuluję i podziwiam, ja i moje druciarki! Pozdrawiamy i prosimy o jeszcze!

  3. Bardzo ciekawy odcinek. Cieszę się, że skończą się moje kłopoty z zamykaniem pierwszego i ostatniego oczka w robótce na okrągło. Z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko