ŚRODA: policja szuka włamywacza, powstanie królestwo lekkoatletów, piłkarze docenieni

106

GLIWICKA POLICJA APELUJE O POMOC. POSZUKIWIANY WŁAMYWACZ

Już po raz kolejny gliwicka policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy zdarzenia. W nocy z 28 na 29 stycznia mężczyzna wkradł się do cukierni i włamał się do kasy, gdzie znajdowały się pieniądze. Do włamania doszło na posesji znajdującej się przy Placu Piastów. Osoby, które rozpoznają prezentowaną na zdjęciach osoby proszone są  kontakt z gliwicką policją.

POWSTANIE KRÓLESTWO LEKKOATLETÓW. MAGISTRAT ZAPOWIADA – BĘDZIE NOWA ARENA I NOWE TUJE

Na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych przy ul. Syriusza 30 powstanie arena. Do końca tygodnia gliwicki magistrat prowadzi postępowanie przetargowe na jej budowę. Obecnie Zakład  Urządzenia Terenów Zielonych “Limba” prowadzi niezbędną wycinkę drzew i krzewów. Do końca marca zostanie usunięte z tego terenu 417 drzew i 240 metrów krzewów wycinkowych. W miejscu wyciętych roślin pojawią się tuje. W ramach inwestycji ma powstać między innymi pełnowymiarowa bieżnia okólna, sektor rzutów, skocznie wzwyż, skocznie do skoku w dal i trójskoku, rzutnie do pchnięcia kulą, rozbiegi do rzutu oszczepem, rzutnie do rzutu dyskiem i młotem oraz skocznie do skoku o tyczce oraz rów z wodą do biegów z przeszkodami.

LEX BEZ ŁEZ. APTECZKA POMOCY PRAWNEJ


SPORT

OLIMPIJCZYCY NA OLIMPIJCZYKU? NAJLEPSI MŁODZI PŁYWACY NA ZAWODACH W GLIWICACH

PIŁKARZE PIASTA DOCENIENI. GLIWICZANIE W JEDENASTCE KOLEJKI

Nie milkną echa poniedziałkowego zwycięstwa Piasta Gliwice nad GKS-em Bełchatów. Dwóch podopiecznych Angela Pereza Garcii znalazło się w jedenastce 21 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Chodzi o Kamila Wilczka i Tomasz Podgórskiego, strzelców bramek w ostatnim spotkaniu. Dla Wilczka to już czwarte tego typu wyróżnienie w bieżących rozgrywkach. Podgórski w doborowym gronie znalazł się po raz pierwszy. Przypomnijmy, że kolejne spotkanie „Piastunki” rozegrają w sobotę – zmierzą się wówczas z Zawiszą Bydgoszcz, ligowym outsiderem.

r e k l a m a