Telewizja Imperium w Tech Klubie. Przyjdź, poznaj nas i naucz się od nas!

175

W czwartek, 3 marca, role się odwrócą, to my staniemy po tej „drugiej stronie” – z uczestnikami 8. spotkania gliwickiego Tech Klubu wiedzą i doświadczeniem pracy z mediami i w mediach podzielą się Agnieszka Baron i Dawid Rymisz. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 3 marca w Parku Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK GLIWICE. Wstęp wolny.

Na zaproszenie Agnieszki Bilskiej, koordynatorki projektu TechKlub w Gliwicach, wystąpimy z krótką prelekcją poświęconą potrzebom trzeciego sektora. Nasza dziennikarka, Agnieszka Baron, podpowie gliwickim organizacjom pozarządowym jak zainteresować swoją działalnością media lokalne, a także jak zaprząc do pracy media społecznościowe, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o naszej pracy? Z kolei Dawid Rymisz przekaże wskazówki dotyczące dokumentacji wideo naszej działalności – jak przygotowywać materiały, które będą chętnie oglądane przez naszych odbiorców?

Spotkanie jest otwarte także dla osób spoza NGO’sów. Jeżeli interesujesz się mediami „tradycyjnymi” i „nowoczesnymi” a także wykorzystaniem nowoczesnych technologii – to jest to także miejsce dla Ciebie. Poza przedstawicielami Telewizji Imperium, wystąpią również cenieni prelegenci. O wspieraniu komunikacji w zespole projektowym opowie Krystyna Bodzioch z gliwickiej firmy Future Processing. Z kolei „Jak ugryźć fotografię” mówić będzie pasjonat fotografii i zarazem sportów walki, Michał Biel (Kamsoft SA). A na „ekonomii uwagi na Facebooku” skupi się Piotr Peszko (2edu.pl), projektant i wielokrotnie nagradzany twórca szkoleń online.

Gliwice to jedno z 16 miast na mapie Polski, które wchodzi w sieć Tech Klubów. Wrocław, Łódź, Białystok, Kraków – wszędzie tam spotykają się przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Celem comiesięcznych spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Po cyklu wykładów, na każdym spotkaniu przewidziany jest czas na tzw. networking, czyli nawiązywanie relacji, wymianę ciekawych spostrzeżeń i uwag.

 Agenda spotkania:

Miejsce: TECHNOPARK GLIWICE, ul. Konarskiego 18C.
Wstęp: wolny – obowiązuje bezpłatna rejestracja na stronie https://8techklubgliwice.evenea.pl/.
17:00 Start
17:05 Każda inicjatywa społeczna zasługuje, aby o niej mówiono – jak działać, żeby zainteresować media? Czy telewizja lokalna pomoże nam się przebić? Agnieszka Baron, Dawid Rymisz (Telewizja Imperium)
17:35 „Ja powiedziałem, co miałem do powiedzenia. A panowie róbcie, jak chcecie” – jak wspierać komunikację i interakcje w zespole projektowym? Krystyna Bodzioch (Future Processing)
18:05 Fotografia – jak to ugryźć? Michał Biel (Kamsoft SA)
18:35 Ekonomia uwagi, czyli o tym że każdy z nas płaci za oglądanie Facebooka – Piotr Peszko (2edu.pl)
19:05 Networking

 

r e k l a m a