Wagary w Samochodówce. Zmagania dla uczniów i… sprzętu

Już za 10 dni rozpocznie się kalendarzowa wiosna. To także okazja dla uczniów do tego, aby spędzić ten czas poza szkołą na wagarach. Dlatego “Samochodówka” postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom uczniów i już po raz kolejny zorganizuje Dzień Otwarty, któremu będzie towarzyszyć szereg konkursów.

Przejazd samochodem do nauki jazdy z talerzem Stewarta, alkoogoogle, toczenie opon czy przepychanie samochodu, to tylko część atrakcji jaką przygotowano dla uczestników “Wagarów w samochodówce”. Dla chcących sprawdzić swoje możliwości czekają konkursy – w kategoriach: czyste auto, głośność audio, slalom skutem i dojazd do ściany bez PDC. Wagary w Zespole Szkół przy Kilińskiego odbędą 21 marca w godzinach od 9:30 do 13:00.

1 KOMENTARZ

  1. … kiedyś to było … kiedyś … Wagary, to były … wagary. Sam w tym brałem udział czynny, ale to było dawno temu, a nawet bardzo dawno … Wagary były wówczas tym, czym miały być, czyli … wagarami. Ze szkoły trzeba było „pitnąć” ale i „Jabcoka” można było wtedy spokojnie obciągnąć w parku, a i „Sportów” naciągnąć ile wlezie, koleżanki „potarmosić” i … i takie tam różne. Na drugi dzień kazali z „rodzicem” przychodzić i dodatkowe „zadania domowe” dawali. I tak, do następnego roku. Teraz to „zorganizowane” jest wszystko, jak trza – „wolne w szkółce” (bo trzeba „wyjść na przeciw” młodzieży), Dzień Otwarty, „mała msza” (to dla tych co wagary „po bożemu”), czasem pieśni patriotyczne to znów darcie opon pod nadzorem, bieg z wikarym i liczne konkursy… A gdzie „Jabol” się pytam, gdzie „cigarety”, gdzie „panien tarmoszenie”, no gdzie – w d… . Współczuję Wam, droga Szkolna Młodzieży, naprawdę współczuję … tak się dać w „ci.la” robić i to w tak „ważnym dniu” – trzeba mieć pecha …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko