Rowerowe przywitanie wiosny

49

Turystyczny Klub Kolarski im. W. Huzy zaprasza amatorów dwóch kółek na 59 Otwarcie Turystycznego Sezonu Kolarskiego „TOPIENIE MARZANNY”, które odbędzie się w niedzielę 20.03.2016 roku.

Meta rajdu znajdować się będzie w Tworogu Małym koło Sośnicowic w Remizie Strażackiej. Uczestników na mecie organizatorzy spodziewają się w godzinach 10.30-12.00.

Zbiórka grupy prowadzonej przez Przodowników Kolarskich Turystycznego Klubu Kolarskiego im. Władysława Huzy w Gliwicach o godzinie 9.15 na gliwickim Rynku. Wyjazd o godz 9.30.

Zwolennicy wycieczek indywidualnych mogą dojechać na metę rajdu własnymi trasami. Na mecie rajdu na uczestników będzie czekać ciepła herbata i ognisko.

Odbędzie się też konkurs na najpiękniejszą marzannę oraz konkursy sprawnościowe. Najlepsi w konkursach otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy rajdu mogą oczekiwać licznych niespodzianek. W trosce o środowisko marzanny zakwalifikowane do konkursu muszą być wykonane z materiałów ekologicznych (inne nie będą przyjmowane do konkursu). Ze względów bezpieczeństwa marzanny nie będą podpalane.

Jak mówią organizatorzy, w ubiegłym roku dopisała pogoda, humory, a liczba uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się w niedzielę.

r e k l a m a