Udana inauguracja rundy wiosennej. Radość w ŁTS-ie

Po zimowej przerwie na boiska wybiegli piłkarze ligi okręgowej. W Łabędach, na stadionie przy ulicy Fiołkowej liderujący w tabeli ŁTS Łabędy podjął KS 94 Rachowice. Spotkanie skończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Pierwsza połowa była bezbramkowa. Druga zaowocowała aż 3 celnymi trafieniami Łabędzian. „Strzelanie” rozpoczął w 50 minucie Maciek Gaweł, nowy nabytek ŁTS Łabędy. Później drogę do bramki przyjezdnych utorował sobie Łukasz Guzy (58 minuta). Zwycięstwo ŁTS-u przypieczętował w 78 minucie Łukasz Plech. Wynik końcowy nie był przypadkowy, gospodarze znacząco przewyższali piłkarzy KS 94 Rachowice. Łabędzianie umocnili się na fotelu lidera w swojej grupie.

Obszerna relacja z meczu w Gliwickim Przeglądzie Sportowym. Premiera we wtorek (22 marca) ok. godz. 17:00.