Remis ŁTS-u na wyjeździe. Utrata pozycji lidera

39

Podczas gdy jedni kończyli ostatnie przygotowania do Wielkanocy, biegli do kościoła ze święconką, piłkarze ŁTS-u Łabędy walczyli z KS Rafako Racibórz.

Mecz na wyjeździe jednak nie należał do najprzyjemniejszych, pogoda była zmienna – wiatr wiał a strugi deszczu przeplatały się z promykami słońca. Poza tym Łabędzianie pojechali do Raciborza po zwycięstwo a wrócili z remisem. Zawodnicy z Gliwic mieli duży apetyt, ponieważ ostatni mecz z drużyną z Raciborza zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem ŁTS-u 3:1.

Tomek Owczarek (trener): Dobre spotkanie, jestem zadowolony, gra była dobra, tylko nie wykorzystaliśmy sytuacji. Dobry i punkt na wyjeździe. Szkoda, ale w następnych meczach na pewno odrobimy.

Tomek Michalik (bramkarz): Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale z gry mieliśmy przewagę, szkoda remisu, bo każdy z nas dał z siebie wszystko i zabrakło tzw kropki nad „i”. Nasza gra nie wygląda jeszcze tak jak sobie tego życzymy, ale z każdym meczem będzie lepiej żeby walczyć o ten wymarzony awans do 4 ligi.

Remis oznacza 1 punkt i niestety utratę fotela lidera, ponieważ Wilki Wilcza wygrały swoje spotkanie. Do końca rundy wiosennej pozostało 13 spotkań.

r e k l a m a