ŚRODA: przerwa techniczna na basenie, Newag odjeżdża z Gliwic i Filharmonia częśc 2

8 KOMENTARZE

 1. Pani prowadząca serwis informacyjny, jak na moje oko, za bardzo usmiechnieta. Ponadto, prosze zwrocic uwage na liczne bledy jezykowe, np. „Natomiast wowczas”.
  POzdrawiam

  • … o żesz … rozumiem narzekania – sam to czynię często, a może i za często. Jest „jednakowoż granica tegoż” – pierwszy raz słyszę, a raczej czytam, że się komuś „na jego oko” sympatyczny uśmiech nie podoba lub jest „za bardzo”. Być może to nowe oczekiwania z „dobrej zmiany” wynikające – zupełnie jednak niepotrzebne. Uśmiech Droga/gi Pani/nie „kk” jeszcze nikomu nie zaszkodził, a już na pewno nie ładnej i sympatycznej dziewczynie (piszę dziewczynie, bo Ona dla mnie prawie „małolata”), jaką bez wątpienia jest Pani Agnieszka. A co do „uchybień językowych” – mój Boże, gdyby tylko takie się zdarzały … czasem takie „kiksy” nawet uroku dodają … Zatem – Droga Pani Agnieszko – proszę nadal czarująco się uśmiechać, również „w serwisie informacyjnym”, a nawet kiksy czyli „błędy językowe” popełniać i … i „na pohybel” smutasom …

 2. Szanowna TV Imperium, to co sie stalo z ograniczeniem sposobow ogladalnosci kolejnych odcinkow „Detektyw historii” to chyba jakis’ zart.
  To przeciez najlepszy wasz program.
  Mam nadzieje ze sposob emitowania tego cyklu (Detektyw historii) spowrotem bedzie takim jaki byl dotychczas. To co teraz sie z tym cyklem wyprawia to naprawde mozna odebrac’ tylko i wylacznie jako probe pozbycia sie tego cyklu a tym samym tematow po czesci „niewygodnych”.
  Przynajmiej tak ja to odbieram.

  Prosze uprzejmie o powrot do poprzedniego sposobu udostepniania tego cyklu (Detektyw historii).

  Ireneusz Czaja

  • Też o to chciałem spytać, ale Pan Czaja mi to z ust „wyszarpał”. Czyżby Pan Jabłoński „podpadł” ? – czyżby to oznaczało, że w tym mieście nie wolno prawdy mówić – nie chce mi się w to wierzyć. Koncepcja programu Jabłońskiego i jego realizacja była znakomita. Nie zawsze z Nim się zgadzałem czy zgadzam, ale uważam ten program za bardzo wartościowy i jak najbardziej godny emitowania w dotychczasowej konwencji. Może Redakcja wyjaśni „w co jest grane”

   • Dzień dobry,

    Pan Marian Jabłoński nikomu nie „podpadł”, wręcz przeciwnie. Uważamy, że program jego autorstwa powinien zobaczyć każdy mieszkaniec Gliwic. Jednak mają Państwo rację nastąpiła zmiana. Kanał YouTube, na którym do tej pory pojawiały się kolejne odcinki Detektywa, traktujemy jako dodatkowe narzędzie, to nie jest nasz podstawowy środek przekazu. Podstawą jest kanał telewizyjny. Program „Detektyw Historii” jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu naszego partnera strategicznego, firmy Imperium Telecom, której klienci mają pierwszeństwo w dostępie do premierowych odcinków.

    Istnieje również możliwość oglądania Telewizji Imperium na żywo przez Internet na stronie http://www.tvimperium.pl/live123. Dla przypomnienia premiera odcinka w kablówce odbywa się w każdą środę o godz. 17:30, a powtórki później w tym samym dniu do zobaczenia co dwie godziny o 19:30, 21:30, 23:30 i w czwartki o 9:30, 11:30, 13:30, 15:30. Najbliższa emisja odcinka poświęconego jednostce AGAT w najbliższą niedzielę o godz. 17:30, 19:30, 21:30, 23:30.

    A jeśli ktoś przegapi emisje najnowszego „Detektywa” w telewizji, to 7 dni po premierze telewizyjnej odcinek trafi do archiwum programu http://www.tvimperium.pl/category/detektyw-historii.

    Pozdrawiam

    Agnieszka Baron

   • Do Pani Agnieszki i TV Imperium

    Telefonowalem i pisalem do redakcji. Zwrocilem uwage ze „zakladka” _Na zywo_ nie dziala. Dzwonilem pod numer TV Imperium odpowiedni jesli chodzi o „pomoc techniczna” ale nik nie odbiera. I tak nowego odcinka do dzisiaj nie widzialem.

    Co dalej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko