ŚRODA: : PREZYDENT WŚRÓD NAJLEPSZYCH, NOC NAUKOWCÓW, STUDIA ZA GRANICĄ

7 KOMENTARZE

 1. Nie ma Detektywa Historii, nie ma informacji co sie dzieje – nie ma mnie!. Zostaje imperium, telewizja dla…?!. To, taki mój protest, wynikający z lekceważenia widzów – sympatyków byłej telewizji internetowej!!.

 2. Witom

  Niywiym eli (czi) kolega to merknou (zauwazou), ale niy dos’c’ ize wielokrotnie zmiyniano daty „Detektywa” to tysz traciouy sie komyntarze krytyczne. Bouy i inksze chece a teroski na koniec kompletme ignorowanie widzow najlepszego programu tyj TV. Wniosek som sie nasowo …
  Szanowno TV Pan Marian wuas’nie dlatego je tak lubiany we Glywicach bo je czuowiekym uczciwym i prostolinijnym. Niyjednokrotnie sioe w tematach przez niego z nim poruszanym niy zgadzouech, ale zawsze go podziwiom za jego pasja i konsekfyncja. Nikt z nos niy je niyomylny, a ino niyliczni potrafiom sie do tego prziznac’ – ci kerzy to potrafiom som ludzmi szanowanymi. Dobro robota reportera polego na uczciwosci i szanowaniu odbiorcy. To co sie wyrabio ze Detektywym” mozna odebrac’ ino jako przejaw niykolezyn’skos’ci i szykanowania. Mom ino nadzieja ze sie myla i niy som to intrygi w stosunku do persony Pana Mariana. Szanujonco sie TV bydzie tysz szanowac’ odbiorcow …

 3. Wszystkie nasze produkcje zgodnie z programem zamieszczonym na portalu emitowane są na kanale w sieciach światłowodowych Imperium Telecom oraz przez streaming (zakładka „Oglądaj na żywo”). Działalność naszej telewizji, w tym również realizacja programu „Detektyw historii”, możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu i technologicznemu firmy Imperium Telecom i osobistemu zaangażowaniu prezesa Czesława Chlewickiego. Archiwum na stronie internetowej to uzupełniające źródło udostępniania naszych materiałów, które nie generuje dodatkowego przychodu dla stacji. Ewentualnie możemy nawiązać współpracę sponsorską, której przedmiotem będzie publikacja materiałów w internecie. Naszą intencją z pewnością nie jest „szykanowanie” Mariana Jabłońskiego – jego program to nasza wspólna inicjatywa.

  • Jak państwo zaważyli, Detektyw Historii ma swoich fanów, myślę, że nie mało ich jest?. Poniżej Pan Irek Czaja fascynat hstorii naszego miasta,ma podobne zdanie. Państwo produkujecie wiele programów, a zauważyłem, że głównie na temat naszych włodarzy Gliwic. Zastanawiam się, czy Panu Jałońskiemu nie zaszkodziła, Jego krytyka władz miejskich dotycząca zabezpieczenia miasta przed powodziami? – stąd byc może reakcja władz miejskich na Państwa program. Detektyw historii jest wspaniały, ma z pewnością wiele widzów – a to jest reklama Państwa Firmy!!!. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych zamierzeniach!.

   • Jo dodom ino ze na stronie frontowyj je jeszcze ikonka „ogladaj na zywo”. Zwrociouech swojego czasu uwaga ze niy funkcionuje ona u kozdego widza i czytelnika. Jeszcze roz (tym razym tukej) prosza o podanie danych kere kozdymu umozliwiom korzystanie z tego.

    ps

    jak widza „Detektyw ” juz sie pokozou.

    dziynkuja uprzejmie.

  • Telewizja Imperium jest stacją komercyjną. Nie posiadamy żadnych powiązań, ani finansowych, ani personalnych z Urzędem Miasta. Nie istnieje więc możliwość, żeby władze Gliwic w sposób pośredni, a tym bardziej bezpośredni wpływały na naszą politykę programową.

   Odnośnie zakładki „Oglądaj na żywo”, o której pisze pan Czaja, Wykorzystywany przez nas odtwarzacz multimediów ma standardowe wymagania techniczne, związane chociażby z koniecznością zainstalowania aktualnego oprogramowania typu Flash Player. W przypadku prawidłowo skonfigurowanej przeglądarki internetowej, zakłócenia w oglądaniu naszego programu w stremingu nie powinny występować.

   • Dziynkuja za odpowiydz’ i jeszcze roz Piyknie dziynkuja za nowy odcinek z cyklu „Detektyw historii”.

    Trocha odwagi nigdy niy zaszkodzi. Jo wiym ze niyroz momyntami tematy w tych filmach Pana Mariana som delikatnie godjonc kontrowersyjne i czynsto niywygodne. ale dlo odwaznych s’wiat nalezy.

    Tyn cykl filmow powiniyn byc’ udostympniony we telewizji dostympnyj wszyskim miyszkan’com S’lonska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko