(S)zycie dla wczesniaków

4 KOMENTARZE

 1. Jestem tak bardzo zaskoczony całą sprawą że nie wiem jak wyrażać swoje uznanie dla tych pań szyjących dla wcześniaków.
  Jako stary historyk do głowy mi nie przyszło że istnieje taka potrzeba jak ubranka dla najukochanszych krasnoludków. Gdybym mógł dałbym DROGIE PANIE właśnie WAM najwyższą gliwicką nagrodę, dyplom, jakąś kasę, jakiś pomnik.
  Dawniej baby darły pierze siedząc w kupie w izbie, teraz Panie szyją czapeczki na główki 7 cm – no ja jestem w szoku.
  I zdejmuję przed WAMi moją czapkę. Jesteście dla mnie kimś.

  =M=============

 2. Witom

  Jak dobrze wszysko zrozumiouech to ta piykno akcja dzieje sie we Ligocie Zabrskyj. Wcale mie to niy dziwi bo to te miejsce kere mo plac szczegolny w legyndach zwionzanych ze dowaniym pomocy ludziom kere som we potrzebie.
  Przeca to tukej miyszkou legyndarny rojber Pistulka, a on to wedog legynd brou od bogatych i oddowou „skarby” ludziom w potrzebie. Te gryfne mode dziouszki to chyba tom tradycjom sie kerujom 😉

  Bravo!

  ps

  Prosza sie niy obrazac’ za wyraz „dziouszki”, bo wedog mie to okres’lynie bardzo sympatyczne tak jak te Panie na filmie som osobammi przeca bardzo sympatycznymi.

  Bezto jeszcze roz blank wielke BRAVO!

  • ps

   Acha, dlo inkszych chopow mauo informacja. Na filmie jedna ze uczestniczek tyj piyknyj akcji sie oczywis’cie przejynzyczoua bo wczes’niyki to bajtle kere sie rodzom niy od 12 tygodnia cionzy ino od 22 tygodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko