DETEKTYW HISTORII : WĄSKI TOR CZ.1

 

9 KOMENTARZE

 1. Ha, Panie Marianie pięknie!!! Jak zwykle strzał w 10! Wąski tor, to jest klimat, inna kolej, inne przygody a ile frajdy. Brawo! Od razu kumplom przesyłam, co by też pooglądali, bo to też ich przygody!

  • Z tymi filmami, to by faktycznie było by ciekawie. Jeśli ktoś miałby filmiki z tymi wagonikami z węglem, czasem po tych torach to nawet i drezyny jeździły. Może ktoś ma takie filmy? To byśmy prosili!

 2. Witam Panie Marianie . Dopiero dzisiaj oglądałem odcinek o kolejce wąskotorowej i chciałem powiedzieć Panu Dziekuje!! Pan wie że ten temat jest mi wyjątkowo bliski . Mam nadzieje że będzie nam dane pojechać razem odbudowaną koleją wąskotorową. Te fragmenty filmu z 1994 roku oglądałem z łzą w oku bo są obrazy które pamiętam z mojego dzieciństwa . Kwota 150 mln jest śmieszna w porównaniu z walorami kolejki jako głównej atrakcji tej inicjatywy . Walory historyczne , turystyczne , przyrodnicze na pewno będą docenione i odpowiadać kwocie 150 mln . Proszę opublikować mój komentarz może więcej osób zareaguje podobnie i wspólnymi siłami uda się zrealizować tę koncepcje odbudowy oraz rozbudowy kolejki wąskotorowej . Ps czy mogę prosić o cały film z przejazdu ma dla mnie wartość sentymentalną .

  Pozdrawiam Dariusz Kosteczko

  • Witom

   Tak sie skuado ze pora dni tymu brouech udziau we sponsorowanym przez EU dniu kolyjki wonskotorowyj w okolicach Opola Lubelskiego. Kolyjka tamto tysz boua zrujnowano a dzisiej je atrakcjom turystycznom i je tam nawet malutke „muzeum”. Jak widac’ idzie o te downe kolyjki zadbyc’ a EU poradzi tysz pomoc … .

   Proponuja skontaktowac’ sie ze tamtymi ludzmi i zasiyngnonc’ porarad, Mys’la ze som dobrym przikuadym jak tae cos’ przeprowadzic’ nawet bez milionow … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko