Skocz z wieżowca bez konsekwencji!

30 wrzesnia zostanie otwarta pierwsza w mieście, a przy tym jedna z pierwszych i największych w Polsce, arkada wirtualnej rzeczywistości.

433

W lokalu na I piętrze centrum handlowego FORUM (obok strefy coworkingowej) przetestować będzie można topowe gogle HTC vive oraz Oculus. Zakładając na głowę zestaw VR jego użytkownicy przeniosą się w niedostępne w prawdziwym życiu miejsca oraz doznają nieosiągalnych na co dzień odczuć.

Pomysłodawcy przedsięwzięcia – firma ZenOnVR – przygotowali kilkadziesiąt różnych doświadczeń oraz aplikacji i gier. Będzie można ścigać się bolidem na prawdziwym torze sportowym, przelecieć nad Alpami dzięki specjalnemu symulatorowi lotni, a na specjalnej bieżni wczuć się w rolę bohatera słynnej gry Doom. Malowanie przestrzennych obrazów, czy skok w przepaść ze 100-piętrowego wieżowca to kolejne atrakcje nowoczesnej rozrywki.
Wśród propozycji tematycznych znajdziemy też ekstremalne doznania, przygodówki, wirtualne escape-roomy, gry zręcznościowe oraz przerażające horrory.

Wiadomości Gliwice 29 września:

r e k l a m a