Czy Masłowska jest dresiarą? Co wspólnego z literaturą ma serial Dynastia i program Azja Express?

Prowadzący Justyna Wydra (pisarka, copywriterka) i Szymon Szwajger (kierownik księgarni Mercurius w Gliwicach).

W trzecim odcinku programu „Wydra między książkami” zostaną omówione książki “Jak przejąć kontrolę nad światem, nie wychodząc z domu” (Dorota Masłowska) i „Na Wodach Północy” (Ian McGuire).

 

2 KOMENTARZE

  1. Felietony i literatura o zabarwiyniu tego co downymi czasy sie mianowauo u nos wulcostwym, potym wiesniactwym a ostatnimi czasy godocie na to dresiarstwo. Robic’ kole tego otoczka zwionzano ze literaturom to w pewnym synsie faktycznie jak robiynie z wulc-hauzow instytucji kulturalnych. Naprowdy Poloki take cos’ lubiom (?) Prosza, jest tela ciekawszych rzeczy i tych nowszych i tych starszych … . A co szkryfli ostatnio Glywiczoki, co robi niysamowity, a tysz przeca na swoj sposob ajnfachowy, Szczepan Twardoch ?

    • … no nie sposób się z Panem nie zgodzić. Coś tu jest nie tak i szczerze mówiąc nie wiadomo o co tu chodzi. Literaturki takiej na księgarskich półkach mnóstwo jest i nie schodzi. Pani Masłowska popełniła rzecz cienką jak woda w sraczyku i propagowanie tego czy promowanie jest nieporozumieniem. Na licznych blogach i portalach są setki przykładów takiej twórczości i to na o wiele wyższym poziomie tak literackim jak estetycznym. Pisać każdy może i wydawać swoje „rzeczy” też i nic nie stoi na przeszkodzie by w księgarniach to było, ale czy wymaga to promocji tego nie wiem, choć raczej nie powinno. Moje wątpliwości budzi również formuła programu i nie o ideę mi chodzi a raczej o przygotowanie uczestników, które co tu dużo mówić jest liche. Jednym słowem więcej dbałości o ten program no i o nas czytelników też, albo utopi się w bylejakości a ostatni odcinek takim jest, czyli byle jakim …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę zatwierdź swój komentarz!
Podaj swoje imię i nazwisko