Lubisz gry miejskie? Zapisy na najbliższą do dzisiaj!

Zaskakujące konkurencje, świetna zabawa, a na koniec wspaniałe nagrody czekają na drużyny gotowe wziąć udział w grze miejskiej „Znajdź wspólny język!”.

231

–  Język nas łączy. Oddaje zmiany, które zachodzą w otaczającej nas rzeczywistości i w nas samych. Czy poznając język, poznajemy lepiej siebie? I czy każdy z nas odpowiada za jego kształt? Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas gry miejskiej „Znajdź wspólny język!” – zachęcają do udziału w sobotnim wydarzeniu gliwiccy bibliotekarze.

Mile widziane są drużyny rodzinne, harcerskie, szkolne, grupy znajomych (od 2 do 5 osób, w tym co najmniej jedna pełnoletnia). Swój udział trzeba zgłosić mailowo do 26 września 2017 r. Zgłoszenie należy przesłać na adres: [email protected].

Zespoły startujące w grze odwiedzą rozsiane w kilku punktach miasta „Przystanki językowe”. W każdym punkcie na graczy będzie czekało zadanie oraz specjalista, który pomoże w jego rozwiązaniu. Na graczy czekają m.in. konkurencje sprawnościowe, logiczne, pamięciowe. Udział w grze jest bezpłatny. 

Start w sobotę, 30 września, o godz. 10:00 spod Biblioteki Centralnej przy ul. Kościuszki 17.

Wiadomości Gliwice 26 września:

r e k l a m a