Ukradł alkohol za prawie pół tysiąca złotych, teraz ścigają go internauci!

Najpierw policjanci dali mężczyźnie szansę. Funkcjonariusze opisali sprawę we wrześniu i dali przestępcy "deadline" do 27 września. Ponieważ mężczyzna się nie zgłosił, teraz opublikowano jego wizerunek i do pościgu ruszą internauci, którzy już wielokrotnie pomagali w rozwiązaniu podobnych spraw.

312

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny zarejestrowanego przez sklepowy monitoring. 6 sierpnia podejrzany wyniósł z jednego z gliwickich sklepów alkohol o wartości ponad 500 złotych. Młody mężczyzna wszedł do marketu o godz. 9.55, po czym, wykorzystując moment nieuwagi personelu, minął linię kas i nie płacąc za dwie butelki markowego alkoholu o wartości 530,60 zł, opuścił sklep (o godz. 10.04).

Osoby, które podejrzewają, kogo zarejestrował monitoring, proszone są o kontakt z II komisariatem telefonicznie (tel.: 32 239 02 00) lub mailowo [email protected] Aby ułatwić pracę prowadzącym śledztwo, warto podać numer sprawy RSD790/17. Jak mówią policjanci, każda informacja zostanie sprawdzona, a traktowana będzie anonimowo – nikt z Państwa nie będzie wzywany czy dopytywany.

Kradzież w sklepie zarejestrowana przez kamery monitoringu 6 sierpnia (fot. KMP Gliwice):

Wiadomości Gliwice 9 października:

r e k l a m a