Uszkodziła samochody, teraz szuka jej policja i internauci

Policjanci szukają kobiety, która na początku września uszkodziła dwa samochody stojące przy ulicy Krótkiej. Ten czyn uwieczniła kamera monitoringu.

174

Na nagraniu z 2 września widać jak około 20-letnia kobieta uderza w lusterka w pojazdach marki Audi A3 oraz Suzuki Swift, kopie w niej aż do momentu ich całkowitego oderwania. Podejrzana o ten czyn kobieta ma ciemne, sięgające do wysokości łopatek, włosy, szczupłą budowę ciała. Ubrana była w białą bluzkę z długimi rękawami (z czarnymi wykończeniami przy rękawach i kołnierzu), spodnie koloru szarego, ciemne buty z płaską podeszwą.

Uszkodziła samochody, teraz szuka ją policja i internauci (fot. KMP Gliwice):

Kobieta znajdowała się w towarzystwie mężczyzny w wieku ok. 20 lat. Rysopis mężczyzny: szczupła budowa ciała, włosy – ciemne na środku głowy, po bokach wygolone; okulary korekcyjne z ciemnymi oprawkami; ubrany w czarną bluzę z jasną grafiką na wysokości klatki piersiowej oraz na plecach, ciemnoniebieskie dżinsy, ciemne buty. Osoby, które rozpoznały panią z monitoringu proszene są o kontakt telefoniczny (tel. 32 33 69 415) lub mailowy ([email protected]).

r e k l a m a