„Podharcmistrz Patryk Rempała jest komendantem Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej. Cechuje go umiejętność efektywnego zarządzania niemałym, bo liczącym ponad 600 osób hufcem. Dzięki jego pracy i zaangażowaniu ruch harcerski stał się nieodłączną częścią Gliwic i powiatu gliwickiego, zaś tamtejszy hufiec jest traktowany przez samorząd lokalny jako ważny społeczny partner. Jednym z największych jego osiągnięć jest znaczny wzrost liczebny hufca – jest to niewątpliwie wynik efektywnego zarządzania. Za swoją pracę na rzecz gliwickiego harcerstwa druh Patryk w czerwcu 2017 roku został nagrodzony tytułem „Lidera Społecznego Roku”, który jest przyznawany przez Prezydenta Miasta Gliwice.” – czytamy na stronie plebiscytu.

Plebiscyt instruktorski Niezwyczajni ma na celu wyłonienie w Związku Harcerstwa Polskiego instruktorów, którzy swoją codzienną pracą pokazują, że są Niezwyczajni. Głosy na kandydatów oddawać można za pośrednictwem strony: https://zhp.pl/niezwyczajni/.

Podharcmistrz Patryk Rempała był gościem programu „Studio prasowe”, opowiadał o przygotowaniach do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach:

Wiadomości Gliwice – od poniedziałku do piątku premiera o godz. 17:15 w sieci kablowej Imperium Telecom:

r e k l a m a