Maffashion w Gliwicach już w tę sobotę!

Szykuje się niezapomniany dzień dla wszystkich fanów modnych stylizacji i dobrego gustu. W sobotę, 24 lutego Gliwice odwiedzi znana blogerka modowa – Maffashion. To wyjątkowa szansa na poznanie inspirującej blogerki, porozmawianie o modzie i kreowaniu wizerunku, jak również na wygranie zakupów ze stylistką! Zapraszamy do Parku Handlowego Arena już od godz. 12:00.

173

Julia Kuczyńska, znana też jako Maffashion, to dziś jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, która nie tylko inspiruje swoim stylem, ale także promuje wiele marek modowych. Już 24 lutego odwiedzi Park Handlowy Arena, by spotkać się z Gliwiczankami
i rozstrzygnąć konkurs modowy.

fot. Facebook/MAFFASHION.official

Konkurs na najlepszą wiosenną stylizację zostanie przeprowadzony na profilu Areny na portalu Facebook. Pod postem konkursowym należy zamieścić zdjęcie w temacie „Nowa ja na wiosnę”, by walczyć o atrakcyjne nagrody. Sześć najciekawszych propozycji i ich autorzy zmierzą w „Bitwie na style” podczas finału konkursu, 24 lutego. Ich zadaniem będzie stylizacja manekinów z wykorzystaniem ubrań i akcesoriów, które zostaną udostępnione na tę okazję przez butiki Parku Handlowego Arena. Decydujący głos przypadnie naszemu gościowi specjalnemu – Maffashion, która wyłoni trzech laureatów konkursu. Warto śledzić modowe nowinki i najświeższe trendy, gdyż do wygrania są atrakcyjne nagrody. Trzy osoby otrzymają voucher na zakupy ze stylistką o wartości: 1 miejsce – 500 zł, 2 miejsce – 300 zł, 3 miejsce – 200 zł. To świetna okazja, by odświeżyć swoją szafę na wiosnę i skorzystać z porad specjalisty, który pomoże wybrać najlepszy „look”.

Imprezę poprowadzi Agata Dominik – autorka poradnika modowego „Po drugiej stronie lustra”, która opowie jak najlepiej dopasować ubranie do danego typu sylwetki.
Spotkanie z Maffashion obędzie się 24 lutego w Parku Handlowym Arena w godz. 12:00 – 17:00. Do godz. 18:00 będzie można skorzystać ze strefy mody i dbania o sylwetkę, prowadzonej przez Agatę Dominik.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a