Uczestnicy zjadą się z całej Polski a ich liczba przekraczać będzie 1500 osób. Turniej odbywać się będzie w dwóch kategoriach tanecznych – Street Dance oraz Etiudy Taneczne, w czterech kategoriach wiekowych a to wszystko podzielone na formacje i mini formacje.

– W każdej kategorii tanecznej do wygrania będzie nagroda GRAND PRIX z nagrodą pieniężną. Turniej jest inicjatywą nie tylko założycieli i pracowników studia, w organizacji pomagają tancerze na co dzień szkolący się pod jego skrzydłami oraz ich rodzice – mówi Monika Mazur z Let’s Dance Studio, które zajmuje się organizacją wydarzenia.

Oceniać uczestników będą sędziowie, z dużym doświadczeniem zarówno jako jury jak i jako tancerze. Przewodniczącą komisji będzie Anna Hampel a pozostałymi jego członkami: Paweł Gaj, Piotr Polarski oraz Adam Szendzielorz. Od miesięcy trwają przygotowania, zbieranie zgłoszeń, szukanie idealnych rozwiązań. Od paru tygodni – dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Wszystko po to, aby 24 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej SOŚNICA w godzinach od 9.00 do 19.00 ugościć około 110 zespołów tanecznych i stworzyć wydarzenie, które zostanie z miastem i w mieście na lata.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a