Otworzą się zwłaszcza te, w których oprócz handlu obecne są inne funkcje, w tym usługi i rozrywka. Niektóre centra zapowiedziały też, że będzie można zrobić zakupy w hipermarkecie. Dlatego przed wyjście sprawdzić stronę internetową danego obiektu.

Rodzinne przejazdy w Kolejach Śląskich

Przypominamy o akcji Kolei Śląskich. Każda pierwsza niehandlowa niedziela w miesiącu to w Kolejach Śląskich okazja do bezpłatnych przejazdów dla rodziców podróżujących z dziećmi. Z bezpłatnych przejazdów będą mogli korzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny – rodzic lub dwójka rodziców podróżują całkowicie za darmo.

Dziś rusza także ogólnopolska akcja Polska na weekend za pół ceny. Potrwa do niedzieli. Obiekty z całego kraju, które biorą w niej udział można sprawdzić na stronie polskazobaczwiecej.pl.

Darmowe soboty w Muzeum w Gliwicach i 50% za bilet w najbliższą niedzielę

Natomiast już od kilku lat w każdą sobotę we wszystkich oddziałach Muzeum w Gliwicach zwiedzanie jest bezpłatne a specjalnie w niedzielę bilety będą tańsze o połowę. Do dyspozycji zwiedzających jest Willa Caro, oddział odlewnictwa artystycznego w Nowych Gliwicach, Zamek Piastowski oraz gliwicka Radiostacja.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a