„Zawsze jesteśmy z Tobą, nie opuścimy Cię…”

Słowa jednej ze stadionowych przyśpiewek nabierają dziś wyrazistego znaczenia dla całego środowiska Niebiesko-Czerwonych. Trudne momenty zawsze wzmacniały jego więzi i tym razem nie może być inaczej. Społeczność Piasta pokonywała wszystkie przeszkody jeśli tylko była zjednoczona we wspólnym celu. A cel jest jeden - być bez względu na okoliczności ZAWSZE Z PIASTEM.

208

Nowa kampania klubowa odwołuje się bezpośrednio do przywiązania kibica do barw, czego dowodem jest wsparcie drużyny poprzez obecność na meczach. Derbowe wydarzenia nie mogą przekreślić tego, co dokonano w ostatniej dekadzie, by gliwiczanie mogli cieszyć się występami ich klubu w Ekstraklasie.

Akcje w ramach kampanii „Zawsze z Piastem”:

1. Produkcja spotu z udziałem Andrzeja Sługockiego, spikera Piasta, z klubem związanego przez całe swoje życie. Jako piłkarz, trener, a od kilkunastu lat spiker.

2. Sesja zdjęciowa i produkcja spotu z udziałem piłkarzy, partnerów klubu i kibiców, którzy okazali wsparcie Piastowi.

3. Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin będą kosztować symboliczną złotówkę.
Fani Piasta będą mogli zobaczyć to spotkanie za symboliczną złotówkę.
Posiadacze karnetów, przy przedłużaniu karnetów na nowy sezon, dodatkowo otrzymają jeden mecz gratis, zatem cena przedłużenia będzie niższa.

4. Na meczu z Zagłębiem Lubin każdy z kibiców otrzyma unikalny szalik.
Wszyscy kibice, którzy swoją obecnością na meczu z Zagłębiem Lubin okażą wsparcie drużynie Waldemara Fornalika, otrzymają unikalne szaliki z hasłem „Zawsze z Piastem”. Szaliki będą dystrybuowane przy wejściach na stadion.

5. Event klubowy dla dzieci, które były obecne na derbach z Górnikiem. W najbliższych dniach ogłosimy szczegóły nt. eventu „Zawsze z Piastem” dedykowanego dla wszystkich dzieci do 13. roku życia, które 3 marca, podczas meczu z Górnikiem Zabrze były obecne na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym aktywności animacyjno-sportowe, spotkanie i minigierki z zawodnikami pierwszej drużyny Piasta Gliwice, a także poczęstunek.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a