„Korki we wtorki” dla gimnazjalistów na Politechnice Śląskiej!

Ruszają „Korki we wtorki”, czyli powtórki dla gimnazjalistów przed czekającym ich wkrótce egzaminem. Politechnika Śląska zaprasza uczniów ze śląskich gimnazjów do swoich liceów akademickich w Gliwicach i Rybniku na cykl bezpłatnych korepetycji z przedmiotów ścisłych i nie tylko. Najbliższe korki już jutro!

408

Na uczniów czekają korepetycje z matematyki, fizyki, chemii, języka angielskiego oraz języka polskiego. Powtórki będę przeprowadzać nauczyciele z akademickich liceów ogólnokształcących Politechniki Śląskiej oraz wykładowcy z gliwickiej uczelni. To okazja nie tylko do powtórki przed egzaminem, ale także do przekonania się na własnej skórze, jak może wyglądać nauka w akademickich liceach Politechniki Śląskiej i przy okazji poznania swoich przyszłych nauczycieli. Wszystkie zajęcia będą się odbywać w murach politechnicznych liceów.

Już w najbliższy wtorek, 27 marca, w gliwickim liceum, które mieści się w budynku Wydziału Architektury przy ul. Marcina Strzody 10, na gimnazjalistów czeka powtórka z angielskiego.

Więcej informacji na stronach liceów akademickich Politechniki Śląskiej: www.alogliwice.pl i www.alorybnik.pl.

Nauka w akademickich liceach ogólnokształcących Politechniki Śląskiej w Rybniku i Gliwicach będzie możliwa już od września tego roku. Rekrutacja rozpocznie się 18 maja. Utworzone zostaną dwa profile kształcenia: politechniczny oraz architektoniczny. Nauka w liceach będzie oparta na programach autorskich, poszerzających podstawy programowe z przedmiotów ścisłych, z naciskiem na naukę języków obcych. Uzupełnieniem kształcenia podstawowego będzie oferta zajęć pozalekcyjnych, opartych na współdziałaniu z kołami naukowymi Politechniki Śląskiej oraz instytucji z otoczenia społeczno-gospodarczego.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a