–  Warto przyjść na koncert, ponieważ gramy operetkę i musical. Myślę, że dla melomanów tego rodzaju muzyki to wystarczy. – mówi Kamil Roch Karolczuk, tenor, współorganizator wydarzenia – Cały koncert jest podany na najwyższym poziomie artystycznym z muzyką na żywo, tak „na żywo” to trzeba podkreślić! W dobie pseudo gwiazd i taniej komercji jest to bardzo ważne. Muzykę klasyczną, operę, operetkę, musical zawsze gra się na żywo.

Dla wszystkich osób, które uwielbiają operetkę, które chcą usłyszeć duety wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy „Co się dzieje oszaleje”, arię z „Barona Cygańskiego” „Wielka sława to żart”, dla osób które pragną ponownie usłyszeć w Gliwicach najpiękniejsze arie i duety operetkowe, dla tych, którzy nie pogodzili się z zamknięciem Gliwickiego Teatru Muzycznego. Dla wszystkich tych, którzy nie byli na koncercie operetkowym, aby zarazić Ich operetką i uchronić ją od zapomnienia.

Największe przeboje Johanna Straussa oraz znane arie, duety operetkowe, musicalowe i pieśni neapolitańskie – wystąpią znakomici soliści scen Polski i Europy:

  • Daniel Martine Gomez – skrzypce
  • Tomasz Marcol – fortepian
  • Kamil Roch Karolczuk – tenor
  • Naira Ayvazyan – sopran

Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko
ul. Pszczyńska 85
8 kwietnia, godz. 18:00

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Telewizja Imperium.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a