IAESTE CaseWeek 2018 na Politechnice Śląskiej rozpocznie się dnia 16 kwietnia, a zakończy się 27 kwietnia. W minionym roku, w ramach projektu w Gliwicach odbyło się 9 warsztatów, dla blisko 300 studentów z Politechniki Śląskiej. Z roku na rok szkolenia obejmują coraz więcej firm, oferując studentom możliwość zyskania bezcennej wiedzy praktycznej.

Jeżeli jesteś studentem i chcesz dowiedzieć się więcej o organizowanych w tym roku warsztatach lub wziąć udział w jednym z nich organizatorzy zapraszają na stronę internetową www.caseweek.iaeste.pl lub na wydarzenie na Facebooku: „IAESTE CaseWeek- weź karierę na warsztat (Politechnika Śląska)”

Przygotowania do IAESTE CaseWeek 2018 to niezliczone godziny pracy, organizacji, a wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom wspaniałą okazję do spotkania się z przedstawicielami czołowych firm, poprzez uczestnictwo w warsztatach. Przed wydarzeniem odbywać się będzie wielka akcja promocyjna, aby dotrzeć do jak największej ilości studentów. Przedsięwzięcie jest skierowane głównie do tych, którzy wyrażą chęć zastosowania swojej wiedzy teoretycznej w praktycznych zadaniach. CaseWeek stwarza nowe możliwości oraz jest mostem łączącym studentów z wymarzonymi dla nich firmami. Jest projektem innowacyjnym, twórczym i kreatywnym. CaseWeek to kierunek rozwoju, ponieważ jest okazją do sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności, a także do odkrycia obszarów, które wymagają poprawy. Tegoroczną akcję można porównać do amerykańskiego marzenia, które się spełnia. Na uczelni reprezentują się czołowe firmy, a efektem współpracy z nimi są często realne projekty.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a