Erith zajrzy do biblioteki. Po co?

Gościem kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Płytowego będzie Erith (Martyna Biłogan) – młoda gliwicka artystka, której debiutancki album "Speed of light" stał się obiektem zainteresowania miłośników nowoczesnych brzmień na długo przed oficjalną premierą. Początek 17 kwietnia o godz. 18:00 w siedzibie biblioteki przy Kościuszki.

266

W ciągu swojej dwuletniej kariery Erith zagrała na takich festiwalach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Camralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i kilka za granicą, m.in. w Lipsku, Ostrawie, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry).

Podczas spotkania prowadzący zapytagościa o wspomnianą wcześniej, debiutancką płytę, sposoby na hipnotyzowanie publiczności podczas koncertów i plany na najbliższą przyszłość. Nie zabraknie również muzycznych niespodzianek na czarnych i srebrnych krążkach oraz konkursu z nagrodami.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Płytowego z udziałem Erith (Martyny Biłogan) odbędzie się we wtorek 17 kwietnia o godz. 18.00 w Wypożyczalni Muzycznej Biblioteki Centralnej przy ul. Kościuszki 17 w Gliwicach. Wstęp bezpłatny.

Erith była gościem programu „Studio prasowe” – zobacz odcinek z jej udziałem:

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a