– Pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom rodzin, które szukają nowych rozwiązań i pomysłów. Tematyka poruszana w trakcie spotkania obejmuje każdy okres rozwojowy dziecka – od niemowlęctwa, przez okres wieku przedszkolnego i szkolnego aż po czas dojrzewania. Wierzymy, że każdy znajdzie w programie coś dla siebie – mówią organizatorzy.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu różnych aspektów życia dziecka. Bliskość i dobre relacje to dostrajanie się do świata potrzeb, towarzyszenie w drodze budowania obrazu siebie oraz otaczającego świata.

Konferencja porusza temat jak być wystarczająco dobrym rodzicem.

– Będziemy rozmawiać o pielęgnowaniu bliskości w okresie niemowlęctwa i wspieraniu tym prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego. Uczestnicy poznają sposoby budowania wiary dziecka we własne możliwości. Pokażemy skuteczne sposoby uczenia się, wykorzystujące potencjał mózgu. Podpowiemy rodzicom co pomaga w nawiązywaniu bliskości i rozwiązywaniu konfliktów z nastolatkami.

Wydarzenie pt. „Mamo, Tato, chodź, bo warto!” odbędzie się dn. 14.04.2018 r. w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gliwicach przy ul. Bankowej 10. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wiadomości Gliwice od poniedziałku do piątku premiera telewizyjna w sieci kablowej Imperium Telecom o godz. 17:15:

r e k l a m a