12 maja w Gliwicach, nie lada gratka czekać będzie na wszystkich graczy i fanów gry komputerowej The Sims 4. Centrum Handlowym Europa Centralna zostanie opanowane przez świat znany z kultowej serii. Każdy będzie mógł przenieść się do rzeczywistości z gry, spotkać bohaterów, ale nie zabraknie też zabawy dla całych rodzin. – Postanowiliśmy przygotować wydarzenie interesujące dla fanów gry, ale również dzięki różnym zabawom i atrakcjom, dla wszystkich, którzy się u nas w tym dniu pojawią. W ten sposób dajemy możliwość ciekawego spędzenia majowego weekendu poza domem, do czego zachęcamy – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Na uczestników wydarzenie czeka niecodzienny świat kultowej gry, w której wszystko jest możliwe, a także atrakcje i konkursy oraz spotkanie ze słynną youtuberką – Adrianną Skon. Opowie o grze, jej trikach, życiu gwiazdy internetowej, odpowie na wszystkie pytania oraz będzie rozdawała autografy.

Za sprawą specjalnych stref, każdy będzie mógł spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance prasowej. Znajdzie się również wirtualna strefa z konsolami, w której będzie można spróbować swoich sił w słynnej grze. Powstanie także strefa aktywności – w tej dzieci będą wykonywały zadania związane z zawodami ze świata gry, m.in.: lekarza, detektywa czy artysty. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Wstęp wolny.

PLAN WYDARZENIA:

STREFA GŁÓWNA – SCENA – 12:00-18:00

Całodzienna zabawa w rytmie hitów świata THE Sims. Pokazy choreograficzne, zabawy taneczne z udziałem publiczności prowadzone przez profesjonalną instruktorkę tańca, konkursy z nagrodami, spotkanie z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ GWIAZDĄ – 11:00-19:00

Wyjątkowe miejsce, w którym poprzez wybór rekwizytu będzie można spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Uczestnik będzie mógł stanąć również przed ściankę prasową, gdzie w błysku fleszy zostanie wykonane mu zdjęcie. Następnie składa swój autograf na ścianie chwały i odbiera wydruk fotografii.

STREFA THE SIMS STUDIO – 11:00-19:00

Mini studio telewizyjne z najnowszymi aktualnościami z gry The Sims 4. Miejsce spotkań z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ PROJEKTANTEM – 11:00-19:00

Możliwość sprawdzenia swoich sił w grze – stworzenia swojego Sima i zaprojektowania jego domu w asyście przeszkolonego promotora. Stanowiska z laptopami/konsolami z gry The Sims 4 – 8 stanowisk.

STREFA BYĆ DOROSŁYM – 12:00-18:00

Aktywności dla dzieci związane z zawodami ze świata gry – lekarza, detektywa, naukowca czy artysty.

r e k l a m a