– Mamy doskonałą wiadomość dla rodziców, którzy chcieliby zobaczyć wieczorne spektakle Teatru Miejskiego w Gliwicach, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci. W wybrane wieczory: 3, 8, 17 czerwca, mogą liczyć na pomoc Teatralnej Opiekunki.

W czasie trwania spektakli będą odbywać się warsztaty dla dzieci prowadzonych przez Teatralną Opiekunkę, edukatorkę Sandrę Jaworudzką..

Rodzice, którzy chcą zobaczyć „Psie serce” wg Bułhakowa, reż. K. Rekowski (3.06), „Tramwaj zwany pożądaniem” Tennessee Williamsa, reż. J. Jabrzyk (8.06), „Damy i Huzary” Aleksandra Fredry, w reż. Gabriel Gietzky (17.06), a nie mają z kim zostawić swoich pociech będą mogli przyjść z nimi do Teatru.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Udział dziecka w warsztatach jest bezpłatny, ujęty w cenie biletu na wybrany spektakl dla dorosłych. Dostępność miejsc na zajęciach jest ograniczona (20 miejsc). Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie pod nr tel. 32 230 49 68, 32 232 13 39 lub e-mailem: [email protected] Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie warsztatów „Poznaj sekrety teatru” rozwiązywanie zagadek, nauka teatralnych zabaw, ciekawostki związane z pracą w teatrze. Prowadzenie: Sandra Jaworudzka, edukatorka Teatru Miejskiego w Gliwicach.

r e k l a m a