Chcielibyśmy bardzo aby nasze spotkania chociaż w niewielkim stopniu przywoływały klimat giełdy płytowej w Gwarku, która przez wiele lat była wizytówką miasta, dumą dla gliwickich kolekcjonerów płyt. Staramy się z całych sił sprostać jej legendzie… – tłumaczą organizatorzy Gliwickiej Giełdy Płytowej.

Giełda odbywa się zawsze w trzecią (3) niedzielę miesiąca w Klubie Spirala, który mieści się w CKS Mrowisko przy ulicy Pszczyńskiej 85.

W kolekcjach wystawców jest muzyka rockowa, hard rockowa, heavy metalowa, reggae, punkrock, jazz, blues, funk, rap, disco, house, elektroniczna, muzyka klasyczna, a nawet propagandowa.

Gliwicka Giełda Płytowa – niedziela 20 maja w klubie Spirala

W ofercie są nowe płyty i używane. Można kupować lub wymieniać się z Miejską Biblioteką Publiczną. Płytę przed zakupem można przesłuchać, a nawet umyć na profesjonalnej myjce. Poza płytami winylowymi pojawiają się płyty CD, kasety magnetofonowe, DVD, literatura muzyczna oraz T-shirty, bluzy, wszywki i sprzęty Hi-Fi.

15 Gliwicka Giełda Płytową – niedziela 20 maja – Spirala / Mrowisko, ul. Pszczyńska 85 – Od 11:00 do 15:00 – wstęp bezpłatny

r e k l a m a