Wyprzedaż garażowa na pl. Krakowskim już w niedzielę

Wyprzedaże garażowe bedą się odbywały w trzecią niedzielę miesiąca od maja do września 2018. Najbliższa okazja w niedzielę 20 maja na Placu Krakowskim w godz. 8:00-13:00.

2177

– W kiermaszu mogą wziąć udział wszyscy chętni gliwiczanie – informuje organizator przedsięwzięcia, czyli Rada Osiedla Śródmieście w Gliwicach – Z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi (np. petardami), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe) lub posiadanie, których jest niezgodne z prawem. Specjalne miejsce zostanie wyznaczone dla rękodzielników z organizacji społecznych i dzieci sprzedających zabawki.

„To jest idealne miejsce dla Ciebie, gdzie pozbędziesz się tego, co jest Ci niepotrzebne a także nabędziesz inne, niekiedy unikatowe rzeczy, za niewielkie pieniądze, a przy okazji miło spędzisz czas.” – zachęcają do udziału w niedzielnej akcji jej organizatorzy.

Na terenie imprezy obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych.
W przypadku złych warunków atmosferycznych kiermasz może zostać odwołany lub przełożony na inny termin.

W najbliższą niedzielę, dodatkowo będą zbierane  zakrętki z plastikowych butelek dla chorego chłopca.

Zobacz jak przebiega wyprzedaż garażowa!

Co zrobić żeby wziąć udział w wyprzedaży jako sprzedawca? (mat. organizatora)

1. Trzeba przyjść lub przyjechać na Plac Krakowski. Kto ma dużo przedmiotów, może wjechać na chwilę na plac, aby rozładować samochód.

2. Zabrać ze sobą stolik, gazetę, folię itp, na którym będą wykładane przedmioty przeznaczone do sprzedaży. Organizator nie zapewnia żadnych stołów.

3. Zgłosić się do organizatora w celu wyznaczenia miejsca na placu. Radni będą ubrani w niebieskie koszulki z napisem „Rada Osiedla Śródmieście”.

4. Należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży i go przestrzegać.

5. Opłatę, na miejscu, pobiera inkasent wyznaczony przez gminę Gliwice. OPŁATA TO TYLKO 1 ZŁ.

6. Po skończonej wyprzedaży należy posprzątać swoje miejsce sprzedaży.

Wyprzedaż Garażowa – najbliższa w niedzielę 20 maja – plac Krakowski – od godz. 8:00 do 13:00

Kolejne akcje – 17 czerwca, 15 lipca, 19 sierpnia, 16 września

r e k l a m a