Trasa IX Gliwickiego Biegu Ulicznego:

Osiedle Kopernika – Radiostacja – Osiedle Kopernika z metą na Arenie Lekkoatletycznej. Start nastąpi o godz. 09:30.z ulicy Perseusza.

Podtrzymując coroczną tradycję, organizatorzy zaplanowali również bezpłatne biegi na dystansach od 200m dla przedszkolaków do 2000 m dla młodzieży, również na Arenie Lekkoatletycznej.

Dla uczestników biegów przewidziane są pamiątkowe chusty-buffy, medale oraz nagrody uzależnione od hojności sponsorów. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach – okazałe puchary.

IX Gliwicki Bieg Uliczny – Trwają zapisy do biegu głównego na 10 km

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym, który jest do pobrania na stronie internetowej www.gliwickibieg.pl

Do biegów dzieci i młodzieżowych zapisy w dniu zawodów od godz. 9:00. Podczas trwania imprezy przewidziana jest również akcja charytatywna: Przybij 5-tkę Ani.

Do aktywnego spędzenia czasu w niedzielne przedpołudnie zapraszają główni organizatorzy: UKS Kometa Gliwice , Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 Gliwice oraz GLIWICE BIEGAJĄ.

W biegu na dystansie 10 km mogą brać udział zawodnicy, którzy do dnia:
3 czerwca 2018 roku ukończą 18 lat.

Opłata startowa wynosi:
– 55,00 zł – wniesiona do 30 maja 2018;
– 70,00 zł – wniesiona w Biurze Zawodów, w dniu imprezy (organizator nie zapewnia buffa oraz pamiątkowego medalu- odbieranego w dniu zawodów).

Trasa IX Gliwickiego Biegu Ulicznego – mapa:

r e k l a m a