Wspólne kibicowanie pod Areną Gliwice! Mecz z Senegalem we wtorek!

Arena Gliwice zaprasza do wspólnego kibicowania w największej w regionie Strefie Kibica! Już 19, 24 i 28 czerwca obiekt rozgrzeją emocje 8-tysięcznej publiczności podczas meczów Polskiej Reprezentacji. To właśnie wtedy podopieczni Nawałki rozegrają swoje mecze, a w Gliwicach przy ul. Akademickiej 50 fani biało-czerwonych zjednoczą się we wspólnymi kibicowaniu i świetnej zabawie. Ogromne emocje i niezapomniane wrażenia dostarczą zarówno sami piłkarze, jak i 140-sto metrowy telebim. Dodatkowo zaplanowane są konkursy i atrakcje, a także możliwość skorzystania z oferty stoisk gastronomicznych. 

499

Dla bardziej wymagających Arena przygotowuje Strefę Premium, w ramach której kibice będą oglądać mecze z poziomu lóż nowo otwartego, nowoczesnego obiektu.

Mundial 2018: Strefa Kibica w Gliwicach – Kiedy? Gdzie?

Strefa Kibica będzie otwarta na godzinę przed rozpoczęciem meczów 19 i 28 czerwca, a w niedzielę 24 czerwca wyjątkowo na dwie godziny przed meczem (od godz. 18.00). Tego dnia Arena Gliwice zaprosi do wspólnej zabawy już od godzin przedpołudniowych. Na terenach wokół obiektu odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla całych rodzin.

Strefa Kibica w Gliwicach – cennik. Gdzie kupić bilety?

Wstęp do Strefy Kibica jest odpłatny. Cena biletu to 10 zł. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony www.ebilet.pl

Arena Gliwice będzie grała z naszymi piłkarzami aż do wielkiego finału – Strefa Kibica będzie działała do ostatniego meczu naszej Reprezentacji w trakcie Mistrzostw Świata 2018.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.arenagliwice.com

Wspólnie kibicujmy biało-czerwonym!

Źródło: informacja prasowa Arena Gliwice

r e k l a m a