Pożegnanie z Ulicznikami i relacja z weekendu nr 4

204

W piątek, 27 lipca o godz. 19:00 na dużej Scenie Forum (Lipowa 1, I piętro) w ramach Objazdowego Domu Kultury wystąpi Czesław Mozil. Czesław śpiewa, ale Czesław też ma dużo do powiedzenia. „Spowiedź emigranta” to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu – ojczyzna widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Wydarzenie dla widzów dorosłych.

W Parku Chopina w sobotę, 28 lipca od 12:00 – 15:00 oraz od 16:00 dzieciaki bawić będzie Hapijama Fun Art (Piotr Myszczyszyn) – kuglarz, cyrkowiec, klaun. Na co dzień znany ze spektakli dla artystycznego kolektywu Lufcik na Korbkę, tym razem sprawdzi się jako aktor i reżyser własnego plenerowego one men show. Bez wsparcia kolegów z zespołu, Pan Pedrro musi znaleźć jakiś pomysł na przedstawienie, tak aby spełnić oczekiwania zgromadzonej gawiedzi. Będzie dwoił się i troił, aby pokaz był barwny jak zawsze i wywołał uśmiech publiczności. To w końcu Wesoły Cyrk Pana Pedrro!

Na środku Parku zostanie wybudowana także tajemnicza jurta, w której magia zadzieje się czterokrotnie podczas weekendu ( 28 lipca 2018, sobota, 17.00, 19.30 oraz 29 lipca 2018, niedziela, 16.00, 18.30). Wstęp do namiotu wymaga darmowej wejściówki, dostępnej pod numerem telefonu: 32 775 20 53. Jednorazowo przedstawienie katalońskiej formacji Los Galindos przygotowane jest dla ok. 70 widzów. „Udul” to zachwycający przykład teatru ruchu, przepiękne ćwiczenia w poszukiwaniu i odkrywaniu na nowo możliwości ciała, w konfrontacji jednostki z samym sobą.

A na koniec wyruszymy w ulicznikową bezkresną Odyseję – bez Odyseusza, ale za to z Vaclavem i Adamem z Bratři v tricku. Panowie bezbłędnie będą nas bawić już kolejny raz na festiwalu, jednak pogubili się odrobinę w czasie i przestrzeni, przybyli z nartami biegowymi, nasmarowali wąsy, łyknęli herbatkę dla kurażu i upierają się, że spoty zimowe, to coś, co w lipcu sprawdzi się najlepiej! Żonglując porami roku, balansując na cienkiej linii zdrowego rozsądku, zabiorą nas w swoją wyprawę w niedzielę, 29 lipca o godz. 18:30. Do zobaczenia!

Ulicznicy – weekend nr 4+ zapowiedź 27-29 lipca:https://youtu.be/at6LZcciZcU

Ulicznicy – weekend 3:

Ulicznicy – weekend 2:

Ulicznicy – weekned 1:

r e k l a m a