O godzinie 18.00 rozpocznie się pokaz filmu „Między nami wampirami”. Dzieciaki będą mogły przeżyć niesamowite przygody z głównym bohaterem – trzynastoletnim chłopcem zafascynowanym wszystkim co mroczne i straszne oraz jego nowym przyjacielem – dość nietypowym wampirem. Ich misją będzie pokrzyżowanie planów niestrudzonego łowcy wampirów.

Letnie Kino Plenerowe – 5 sierpnia, pl. Grunwaldzki – „Między nami wampirami” i „Co robimy w ukryciu”, czyli niedzielny wieczór pod chmurką

O 20.00 wyświetlany będzie film dla starszych widzów „Co robimy w ukryciu”. Letnie Kino Plenerowe zaproponuje historię o czterech wampirach mieszkających na przedmieściach w Nowej Zelandii, którzy po zachodzie słońca muszą zmagać się z niełatwą codziennością. Nie może was tam zabraknąć! Wstęp na seanse bezpłatny.

Jeśli jednak z różnych powodów nie dotrzecie na pokazy filmowe w najbliższą niedzielę, nie martwcie się! Już za tydzień, 12 sierpnia na terenie przy Szkole Podstawowej nr 39 na osiedlu Obrońców Pokoju będziemy mogli zobaczyć „Był sobie pies” (o godz. 18:00) i „Carte blanche” (o godz. 20:00).

r e k l a m a