W kategorii SZTUKI WIZUALNE szansę na wyróżnienie ma projekt „Jesteśmy z Gliwic”, a w kategorii RUCH rodzice docenili warsztaty „Nie dokazuj”. Piknik twórczy „Szpaki i inne zwierzaki” został dostrzeżony w kategorii PRZYRODA. Swój głos można również oddać na dwa spektakle gliwickiego kolektywu teatralnego Lufcik na korbkę oraz zajęcia judo prowadzone przez UKS Kata Guruma Gliwice.

Przypomnijmy, że na terenie województwa śląskiego Słoneczniki odbywają się już trzeci raz. Cieszą się dużą popularnością wśród rodziców, którzy dzielą się swoimi nieocenionymi opiniami na temat dziecięcej oferty w ich mieście. Organizatorzy kultury i edukacji również chwalą pomysł.

Kryteria oceny, jakimi kierują się organizatorzy Słoneczników, biorą pod uwagę rozwój inteligencji społecznej i refleksyjnej. Dodatkowo, komisja oceniać będzie ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka oraz atrakcyjność inicjatywy.

Internetowe głosowanie na gliwickie projekty edukacyjne potrwa do 9 września. Każdy z nas może oddać jeden głos na stronie sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-slask-2018.php.

My już zagłosowaliśmy, a Ty?

r e k l a m a