Moc atrakcji, trzymające w napięciu show i pokazy rodem z filmów akcji – sobota w Parku Handlowym Arena upłynie pod znakiem pozytywnych emocji i świetnej zabawy dla całej rodziny. W ramach największego w regionie widowiska motoryzacyjnego przygotowano m.in. ewolucje na quadzie i motocyklu, pokazy Monster Trucka, pokazy pierwszej pomocy w Strefie Bezpiecznej Jazdy. Tego nie można przegapić!

Świetnie zapowiada się także ekscytujące show motocyklowe jazdy ekstremalnej w wykonaniu Łukasza FRS Bełza. Miłośników dwóch kółek z pewnością zainteresuje także parada motocykli Wiecznie Remontujących Motocyklistów. Fani zabytkowych pojazdów i militariów również znajdą coś dla siebie. Będą mogli podziwiać Zabrzańskie Klasyki i Pojazdy Minionej Epoki, jak również skorzystać z przejazdów pojazdami gąsienicowymi w strefie Muzeum Techniki Wojskowej.

Gościem Specjalnym imprezy jest Tomasz Kuchar – kierowca rajdowy, mistrz Polski Rallycross w klasie Supercars.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych czeka tor wyścigowy ze sterowanymi autkami wewnątrz galerii oraz miasteczko „dmuchańców”. Zaplanowano także szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. samochody na weekend czy zestaw kosmetyków do pielęgnacji samochodu.

Podczas trwania imprezy będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej food trucków oraz zrobić zakupy w PH Arena. Każdy, kto w tym dniu zrobi zakupy na kwotę min. 50 złotych, otrzyma dodatkowy prezent.

Największe motoryzacyjne show odbędzie się w sobotę, 8 września na terenie Parku Handlowego Arena w godz. 12:00 – 18:00.

Gościem poprzedniej edycji imprezy był dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski:

r e k l a m a