Gliwicki Dzień dla Mody – FashionMania już 15 września!

FashionMania to cykliczne wydarzenie modowe, które z roku na rok mocno ewaluuje, dzięki czemu stało się już mocno rozpoznawalne i jest określane jako jedno z największych i najbardziej profesjonalnych wydarzeń modowych na Śląsku.

276

W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest „Moda – forma bez granic”.

W związku z tym zobowiązującym pomysłem, postanowiliśmy zaskoczyć także nietypową formułą samych pokazów, których w tym roku jest aż 6!

Mariola Turbiarz, Tymoteusz Mierzwa, Miso, Ewa Stepaniuk, Piotr Popiołek, Mindless to marki, których kolekcje zobaczymy na tegorocznym wybiegu w zupełnie nowej, zaskakującej aranżacji.

Gliwicki Dzień dla Mody, który w tym roku odbędzie się 15 września z założenia dzielimy na 2 strefy:

  • strefę pokazową – wieczorna Gala Pokazowa, gdzie odbywają się pokazy mody prezentujące na kolekcje polskich projektantów oraz występy artystyczne
  • strefę targową (showroom) – całodniową, która gromadzi ofertę lokalnych brandów oferujących swój asortyment w specjalnie przygotowanych na ten dzień cenach

Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, w tym roku po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować panele warsztatowe dla Kobiet. To panele tematyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów branży beauty&fashion, na których można zdobyć wiele przydatnych informacji dotyczących kreowania wizerunku, zdrowego stylu życia, zapoznać się z nowinkami kosmetycznymi, przybliżyć tematykę związaną z bardzo rozwijająca się medycyną estetyczną czy wysłuchać trenera personalnego jak dobrać najbardziej efektywne ćwiczenia.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji będzie wystawa fotografii fashion „Pokolenie KICZ“ Naomi Muras, tegorocznej absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych, koncert Maji Hyży oraz pokazy lightshow i lasershow w wykonaniu grupy Azislight.

To jedyne, tak duże wydarzenie modowe Gliwic powstaje z udziałem profesjonalnej ekipy backstagowej – z ludźmi, którzy na co dzień pracują przy największych projektach modowych w całej Polsce.

Poprzez profesjonalną organizację oraz obecność znanych nazwisk świata mody
i showbiznesu oraz ciekawą i nietuzinkową formułę, FashionMania każdorazowo spotyka sie z ogromnym zainteresowaniem medialnym, a poprzez swoje założenia łączy pokolenia i pozwala na zgromadzenie wielu branż w jednym miejscu.

15 września Gliwice po raz IV opanuje MANIA MODY! Zapraszamy do MROWISKA!

Targi: godz. 13.00 – 19.00 WSTĘP WOLNY
Gala Pokazowa: godz. 18.00 WEJŚCIÓWKI
Warsztaty: godz. 15.30 ZAPISY

Zobacz relację z ubiegłego roku:

Fashionmania – 15 września w Mrowisku. Patronat medialny sprawuje Telewizja Imperium

 

r e k l a m a