Z projektem „100 lat muzyki filmowej” wystąpił L.U.C w doborowym towarzystwie – Magdy Kumorek, Doroty Miśkiewicz oraz wspaniałych muzyków – The Whoop Group oraz Orkiestry ZSZS w Kędzierzynie Koźlu. Kolejne dni to seanse z lektorem na żywo. W tej roli już od wielu lat sprawdza się znakomicie Tomasz Knapik. Swoje trzy grosze dołożył i dołoży też kolektyw teatralny „Lufcik na Korbkę”, który postanowił nakręcić swój autorski film, który w przyszłości ma zyskać miano „kultowego”. W lufcikowej produkcji wystąpiła nasza redakcyjna koleżanka. Jak jej poszło? Tego dowiecie się oglądając poniedziałkowe wydanie programu 100% Gliwic.

Rozmowy z gwiazdami Festiwalu (L.U.C-iem i Tomaszem Knapikiem), organizatorem oraz szaloną ekipą „Lufcika na Korbkę” już w poniedziałek, 1 października, o godz. 17:15! Polecamy Państwa uwadze program 100% Gliwic!

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia ze Stowarzyszenia Inicjatyw to dopiero początek. W programie kolejne seanse np. w Kinie Amok, ale też w Ruinach Teatru Victoria czy… na gliwickim lotnisku! Do tego niespodzianka w halach GZUT-u.

Pełny program 21. edycji Festiwalu Filmów Kultowych w Gliwicach na stronie filmykultowe.pl

r e k l a m a