Bezpośredni pociąg z Gliwic do Berlina. Już od 9 grudnia!

Już 9 grudnia będzie można dojechać jednym pociągiem z Gliwic do Berlina! PKP Intercity wprowadzi w grudniu pociąg IC NightJet relacji Wiedeń/Budapeszt – Wrocław – Berlin, który umożliwi mieszkańcom Gliwic dzienny dojazd m.in. do stolicy Niemiec!

892

Nie tylko gliwiczanie skorzystają. Aż sześć województw zyska połączenie międzynarodowe, m.in. podkarpackie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, opolskie oraz lubuskie.

Pociąg IC NightJet po stronie polskiej ma zatrzymywać się m.in. na stacjach Wrocław Główny, Opole Główne, Kędzierzyn-Koźle i Racibórz. Jego rozkład jazdy zostanie sprzężony z rozkładem pociągu IC Przemyślanin, jadącego z Przemyśla i prowadzącego grupę wagonów do Berlina. Te będą przełączane do pociągu IC NightJet w Katowicach, a następnie wyruszą do Zabrza, Gliwic i Raciborza.

Nowy rozkład jazdy pociągów PKP Intercity oraz dokładne informacje pasażerowie uzyskają na stronie intercity.pl lub dzwoniąc pod nr 703 200 200. Ponadto, 9 i 10 grudnia na dworcach w Warszawie Centralnej, Wschodniej i Zachodniej, Gdańsku, Gdyni Głównej, Wrocławiu, Zakopanem, Krakowie Głównym, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie – do dyspozycji podróżnych będą informatorzy mobilni.

r e k l a m a