Chwyciarnia jest zlokalizowana na jednej ze ścian Małej Areny w Arenie Gliwice i zajmuje niemal całą jej powierzchnię. Od 19 listopada rozpoczyna regularne działanie, zapraszając tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaczką, jak i tych, którzy szukają na mapie Polski nowych i niezwykłych miejsc do szlifowania umiejętności. To wszystko za sprawą wielkości oraz oferowanych form wspinaczkowych aktywności.

Nowa ścianka wspinaczkowa w Gliwicach. Wyniki naszych testów w Wiadomościach (godz. 17:15) i programie 100% Gliwic (ok. godz. 17:25)

Do dyspozycji wspinaczy oddane będą strefy sportowe i rekreacyjne o różnych stopniach trudności:
• Sala treningowa,
• Ścianka dla dzieci,
• Ściana rekreacyjno-szkoleniowa o wysokości 19 metrów,
• Ściana sportowa o wysokości od 15,7 do 19 metrów oraz przewieszeniu do 8 metrów,
• Ściana sportowo-rekreacyjna zawierająca w sobie część przewidzianą do biegania „Speed Climbing” w formacie umożliwiającym bicie rekordu świata – to jedyna taka ściana na Śląsku,
• Ściana gier i zabaw interaktywnych dla dzieci (Verticla Story) od 8 roku życia i dorosłych – nie ma takiej drugiej w naszym kraju.
Warto dodać, że Chwyciarnia spełnia wszelkie wymagania i warunki, umożliwiające organizowanie treningów olimpijskich i zawodów sportowych najwyższej rangi.
Ze ściany wspinaczkowej naraz może korzystać do 80 osób.

Ścianka wspinaczkowa Chwyciarnia w Arenie Gliwice. Dni otwarte 17-18 listopada

17 i 18 listopada odbędą się Dni Otwarte Chwyciarni. Od 10.00 do 22.00 w każdych z dwóch dni drzwi ścianki wspinaczkowej będą otwarte dla odwiedzających. Wstęp będzie bezpłatny. Goście będą mogli wziąć udział w efektywnych pokazach wspinaczki i spróbować swoich sił na ścianie. Odbędą się też konkursy z nagrodami. Na dzieci, biorące udział w wydarzeniu, będą także czekali animatorzy.

Chwyciarnia Gliwice. Program dni otwartych 17-18 listopada

 

 

Przesłuchania do programu „The Voice KIDS” w Arenie Gliwice 18 listopada

Dodatkowo 18 listopada w Arenie Gliwice odbędzie się casting dla najmłodszych. Przesłuchanych zostanie 300 dzieci, z których jury wybierze jedno, które wystąpi podczas koncertu „Bitwy The Voice of Poland” 24 listopada. Zapisy rozpoczną się o 10.00, a przesłuchania wystartują o 10.30.

r e k l a m a