Spotkaj Lenkę w realu i pomóż dzieciom

Park Handlowy Arena po raz kolejny dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sobotę 12 stycznia na terenie centrum odbędzie się aukcja charytatywna z udziałem specjalnego gościa – znanej Youtuberki Lenki. 27. finał tej ogólnopolskiej akcji odbędzie się w niedzielę 13 stycznia.

487

W sobotę, 12 stycznia, w godz. 11:00 – 18:00, na terenie Parku Handlowego Arena odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów i atrakcji. Dochód zostanie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem w tym roku jest pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie znana Youtuberka – Lenka. W godz. 11:00 – 15:00 będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie i wziąć autograf od małej gwiazdy. Do wylicytowania także możliwość wystąpienia na kanale YT „Hejka tu Lenka”.

Klienci Areny, którzy wezmą udział w aukcji mogą wylicytować atrakcyjne nagrody, m.in.: wyjazd na obóz piłkarski, vouchery na catering dietetyczny lub kurację dietetyczną, wycieczki do ZOO, kursy języka obcego, kursy tańca, zabiegi pielęgnacyjne i SPA oraz wiele innych.

Przez cały czas trwania akcji wolontariusze Stowarzyszenia GTW będą kwestowali
z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami.

WOŚP 2019 GLIWICE – CENTRUM HANDLOWE ARENA GLIWICE 12 stycznia

r e k l a m a