Na wtorkowy mecz wyprzedano już ponad 5 tysięcy biletów, ale spokojnie – są jeszcze wolne miejsca. 15 stycznia zostaną uruchomione specjalne linie autobusowe, tak aby fani siatkówki szybko dotarli na Arenę Gliwice, gdzie zapowiada się emocjonujące widowisko.

Zespół z Kędzierzyna, we czwartek 10 stycznia, miał już okazję przetestować możliwości naszego obiektu – trener ZAKS-y, Andrea Gardini nie krył zachwytu. Siatkarze najpierw odbyli trening z gliwicką młodzieżą, aby później zmierzyć się w sparingu ze swoim ligowym rywalem – Jastrzębskim Węglem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla drużyny z Kędzierzyna. Rozmowa z trenerem ZAKS-y w piątkowych Wiadomościach. Premiera o godz. 17:15.

Hit Ligi Mistrzów! ZAKSA K-Koźle vs Cucine Lube Civitanova

Ceny biletów ZAKSA K-Koźle vs Cucine Lube Civitanova:

  • Student 29 PLN (Tylko na podstawie ważnej legitymacji studenckiej)
  • Normalny 29 PLN / 49 PLN / 79 PLN / 99 PLN
    W powyższych kategoriach cenowych istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych oraz grupowych.
  • Loża 199 PLN

Wejściówki dostępne są w salonach Empik, STS, wybranych punktach sieci Kolporter oraz w kasie Areny Gliwice. Kasa biletowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 18.00 (obok wejścia D). W dniu meczu, kasa będzie czynna od godz. 12.00.

Dodatkowa linia autobusowa we wtorek 15 stycznia

We wtorek uruchomiona zostanie dodatkowa linia komunikacji miejskiej relacji okrężnej: Gliwice Hala Sportowa – Gliwice Wrocławska – Gliwice Plac Piastów – Gliwice Dworzec PKP – Gliwice Dworcowa – Gliwice Łużycka – Gliwice Park Chrobrego – Gliwice Hala Sportowa🔄
Linia kursuje w dniu 15 stycznia 2019 r. (wtorek) w godz. 16:23 – 17:47 i 19:30 – 21:37. Częstotliwość co 10 minut. Postoje autobusów w zatoce przystanku „Gliwice Hala Sportowa”.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanova – parking

Dla chcących wygodnie parkować przed wtorkowym meczem uruchomiono sprzedaż on-line biletów parkingowych w strefach P1 i P2.

Cennik – parking przy Arenie Gliwice

  • Osobowy 20 PLN
  • BUS (7-9 osób) 50 PLN
  • Autokar 100 PLN
r e k l a m a