– Ruszamy z pozytywnym cyklem wrażeń – informuje zarządca obiektu.

już nie na tysiące osób, ale w bardziej kameralnym gronie odbędzie się pojedynek dj-ów. Tweeter, Madras, Blue Funk i całe grono Twoich przyjaciół, których możesz wziąć ze sobą – chyba, że oni zrobią to za Ciebie. Bilety będą dostępne tuż przed imprezą. Ilość miejsc ograniczona zatem nie warto czekać do ostatniej chwili. Początek zabawy o godz. 20:00.

DJ BATTLE W ARENIE GLIWICE BILETY:
Panie – 5 zł do 22.00 / 15 zł od 22.00
Panowie – 15 zł / 20 zł od 22.00

DJ BATTLE W ARENIE GLIWICE – kto zagra? Sylwetki DJ’ów:

Dj Madras
Pochodzący ze Śląska, na scenie muzycznej od 2000 roku. Swoją przygodę muzyczną zaczynał od kursu dj’skiego w największym śląskim klubie „Bravo” w Gliwicach, tam szlifował swoją technikę grania pod okiem wielu doskonałych dj’ów i producentów. Przez ostatnich 18 lat miał okazję gościć w wielu Polskich klubach np. Dolmel-Wrocław, Quo Vadis-Warszawa, Wyższy Wymiar-Katowice Mercury-Chorzów, Promil-Gliwice,Ambrozja-Rybnik i wielu innych. Był rezydentem jednego z lepszych klubów we Francji – BASE -Nicea. Miał okazję zagrać u boku wielu gwiazd sceny klubowej. Na swoim koncie ma też współpracę z producentami muzycznymi, jednym z nich był dj Tiger i w tym duecie stworzyli kilka utworów w klimacie electro house. Grał też na większych eventach między innymi „Silesia Summer Night”. Ulubione style muzyczne to Electro House, Tech-House, Progressive Trance.

Tweeter
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej na tamtejszych dyskotekach, już wtedy wiedział że dj’ing to coś, czym chce zająć się na poważnie. Regularnie zaczął grywać od 15-go roku życia, kiedy to objął rezydenturę w nieistniejącym już klubie Black Jack w Zabrzu. Jego atutem jest rozbudowany repertuar, którym często zaskakuje publikę oraz zasada że DJ jest dla ludzi a nie na odwrót. Przez 15 lat swojej działalności muzycznej zagrał setki imprez oraz odwiedził dziesiątki klubów, z czego był rezydentem: Planet Club, Stary Browar czy Funfest. Aktualnie prężnie rozwija własną agencję TR Events.

Prowadzenie DJ BATTLE >> BlueFunk
Z muzyką miał do czynienia od swoich najmłodszych lat, kiedy to jego ojciec zaraził go brzmieniami Italo Disco oraz Euro Dance. Z czasem Aleks zaczął angażować się w dyskoteki szkolne, które już mimo młodego wieku traktował bardzo poważnie. Pewnego razu trafił na kurs dj ski, gdzie poznał dwóch braci (kryjących się pod pseudonimem Skytech), dzięki którym nauczył się obcować z dekami. W wieku 14 lat kupił swoją pierwszą konsolę i zaczął prowadzić swoje radio internetowe (Merus Live Radio Show). Z czasem, gdy zawitał na parkiet klubowy, nabrało to jeszcze większego tempa pochłaniając go całkowicie. Jego styl można scharakteryzować jako spokojny i klimatyczny.

r e k l a m a