5 dni z kultową bajką

„Witajcie w naszej bajce” – woła gliwickie CH FORUM i zaprasza do świata kultowej Akademii Pana Kleksa. Spotkanie z Ambrożym Kleksem w tym centrum już od 24 do 28 stycznia. Jak przystało na jego autorską Akademię, na gości czeka mnóstwo atrakcji. Zapowiada się świetna, międzypokoleniowa zabawa, która starszym gościom przypomni historie z dzieciństwa.

78

Już samo wejście do budynku Akademii, który stanie na głównej scenie w CH FORUM (parter, okolice wejścia głównego), będzie miało intrygujący przebieg. Zaopatrzeni w niezbędne piegi oraz kotyliony, dzieci wkroczą do bajkowego świata na około godzinę.
W programie są m.in. zajęcia… kleksografii, czytanie kultowych bajek oraz wspólne śpiewanie przebojów znanych z filmu. Będą także alchemiczne pokazy, w wyniku których powstanie słynna w Akademii Jadalna Zupa.

Dzieci wykonają też zwierzaki z modeliny i zostaną poczęstowane watą cukrową oraz lentilkami – dropsami na dobry sen. Do domu każdy uczestnik wróci z pamiątkowym dyplomem.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Akademia Pana Kleksa w CH FORUM dostępna będzie od czwartku do poniedziałku (24-28 stycznia), do godz. 18:00. W dni powszednie od godz. 11:00, w sobotę i niedzielę od godz. 12:00.

r e k l a m a