33 zawodników zmierzy się w aż siedmiu dyscyplinach, aby zdecydować kto jest lepszy: młodzi i gniewni sportów extreme, czy old schoolowi „starzy” wyjadacze. Całe show oparte będzie właśnie na pojedynku młodego pokolenia ze starszym. Nie zabraknie lotów na motocyklach, quadach i samochodem na wysokości niemal trzeciego piętra. Do tego w powietrzu będzie można zobaczyć także zawodników na rowerach BMX, MTB, na rolkach, a nawet na hulajnogach! Akcja rozegra się na trzech wielkich lądowaniach, a każdy z zawodników podczas swoich lotów zaprezentuje zapierające dech w piersiach ewolucje. Wszystko po to, aby wygrać ten ekstremalny pojedynek pokoleń. Pojedynek, w którym jedynym sędzią będą widzowie. To uczestnicy wydarzenia zdecydują, kto zasługuje na tytuł zwycięzcy Bohaterów Freestyle’u.

Freestyle Heroes już 23 marca w Arenie Gliwice:

Arena zmagań będzie miała prawie 3000m2, a konstrukcje, które w niej staną, wielkość jakiej jeszcze nigdy dotychczas nie spotkano. Niespotykana dotychczas w naszym kraju dynamika widowiska oparta zostanie na 3 wielkich lądowaniach , które umożliwią potrójne skoki synchroniczne! Dodając do tego profesjonalną pirotechnikę oraz grę świateł jak u gwiazd muzyki EDM, możemy zagwarantować masę niezapomnianych wrażeń, które na cały rok pozostaną w Waszej pamięci, aż do momentu kolejnej edycji FREESTYLE HEROES!

Międzypokoleniowa rozgrywka to nie jedyne, co dla widzów przygotowali organizatorzy. Całe show okraszone będzie energetycznym pokazem Psycho Dolls. Dziewczyny nie dość, że same są gorące, to jeszcze w niesamowity sposób igrają z ogniem oraz grawitacją. Jesteśmy pewni, że ich występ oraz dodatkowo efekty sceniczno-pirotechniczne od Viva-System sprawią, że będzie to niezapomniany występ.

Przed show odbędzie się Pit Party, podczas którego będzie można spotkać się z wszystkimi bohaterami wieczoru, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć autograf. Pula biletów wstępu na tę część wieczoru jest mocno ograniczona, więc warto pospieszyć się zakupem.

A już niedługo poznacie pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w Arenie Gliwice. Nie zabraknie wśród nich zarówno medalistów igrzysk sportów akcji – X Games oraz utalentowanych zawodników, którzy te medale mają dopiero przed sobą.

Bilety Freestyle Heroes 23 marca Arena Gliwice

Odliczanie do pierwszego takiego polskiego wydarzenia trwa! Bilety w sprzedaży, choć jeśli chcecie zdobyć najlepsze miejsca, musicie się pospieszyć – bilety rozchodzą się szybko. Ceny biletów od 29 złotych.

FREESTYLE HEROES bilety

Dzieci do lat 3 – darmowy wstęp bez miejsca siedzącego (tylko na kolanach opiekuna)

PIT PARTY –  udział w imprezie PIT PARTY jest możliwy tylko z zakupem biletu na imprezę  FREESTYLE HEROES – EXTREME & MOTO SHOW  w dowolnej kategorii cenowej!

Bilety VIP – zawierają catering

  • GOLD: 300 zł – oddzielne wejście ze zwiedzaniem, pit party,  strefy zawodników i areny zmagań
  • SILVER: 250  zł – oddzielne wejście , bez zwiedzania

Gdzie kupić bilety na Freestyle Heroes?

Bilety do nabycia na: https://www.ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/

 

r e k l a m a