Śląskie ferie zaczynają się 11 lutego i potrwają do 24 lutego. Arena Gliwice zaprasza wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych zajęciach. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. zajęcia z judo czy boksu. Miłośnicy gier zespołowych będą mogli uczestniczyć w zajęciach z futsalu, koszykówki czy poznać tajniki rosnącej na popularności grze o nazwie Tchoukball pod czujnym okiem profesjonalistów. Treningi ze sportowcami są bezpłatne.

Jeśli nie macie pomysłu na ferie, wpadnijcie do Areny Gliwice. Każdy znajdzie coś dla siebie lub spróbuje swoich sił w czymś nowym. Warto na chwilę odejść od komputera i zażyć trochę sportu. Stawiamy na ruch i integrację, a świetna zabawa gwarantowana!

Ferie w Gliwicach 2019 – atrakcje na ferie w Arenie Gliwice

Dodatkowo, fani kółek, będą mogli pojeździć na rolkach i hulajnodze na udostępnionej płycie Areny Głównej. Wstęp na rolkowisko wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z powiatu gliwickiego za okazaniem legitymacji oraz 10 zł dla dorosłych. Codziennie do dyspozycji biegaczy pozostaje strefa holów, otwarta w godzinach 6:00-8:00. To alternatywa dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez porannego joggingu czy naładowania się sportowymi endorfinami, a przeraża ich zimowa aura. Wstęp to jedyne 2 zł. W cenie możliwość skorzystania z szatni i pryszniców oraz bezpłatny parking.

W okresie ferii działa też ścianka wspinaczkowa Chwyciarnia, która będzie otwarta w dniach od 11 do 24 lutego (oprócz 22 i 23 lutego) w godz. 9:00 do 23.00. Wstęp na ściankę wspinaczkową płatny 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z legitymacją w godzinach od 9.00 do 11.45 (strefa tylko dla dzieci) oraz wstęp dla dorosłych od godziny 12.00 według obowiązującego cennika.

r e k l a m a