„Każde miasto ma swój Nikiszowiec, który tylko czeka na odkrycie”. Nowy program w TV Imperium

228
Stopklatka z programu "Widzę to tak"

Kamil Nowak – ciekawił go świat, więc został dziennikarzem. Interesują go jednak nie tylko dalekie wojaże i odległe kontynenty. Najbardziej fascynuje go to, co dzieje się podwórko obok. Wychowywał się w świecie kominów i wież szybowych, ale zauważył, że z każdym rokiem mijał ich już coraz mniej. To dlatego postanowił pokazywać Śląsk taki, jakim go widzi – stąd właśnie nazwa „Widzę To Tak”.

– Mój Śląsk to ekscytujące, często zapomniane miejsca nieznane szerszemu gronu odbiorców. Jestem zdania, że każde miasto ma swój Nikiszowiec, który tylko czeka na odkrycie – mówi Kamil Nowak, autor kanału.

W swoich odcinkach wskazuje na piękną architekturę kamienic, familoków, prezentuje industrialne zabytki, ale też opowiada o miejscach i ludziach związanych z Górnym Śląskiem. Wszystko z pasji do małej ojczyzny. Pasji, której efekty można podziwiać już na YouTube „Widzę To Tak”.

Program do zobaczenia w poniedziałki w Telewizji Imperium dostępnej w sieciach światłowodowych firmy Imperium Telecom o godz. 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, 00:30.

r e k l a m a