Będzie okazja do wspólnej zabawy i śpiewu. Podczas koncertu artyści zaśpiewają swoje największe taneczne przeboje: „Przez twe oczy zielone”, „You’re My Heart, You’re My Soul” czy „Cheri Cheri Lady” i wiele innych. Marcowy koncert w Arenie Gliwice to podwójnie specjalna edycja koncertu z trasy: Królowie Disco. Zenon Martyniuk obchodzi 30-lecie działalności scenicznej w tym roku a Modern Talking – 35-lecie.

Thomas Anders. Fenomen, wielka gwiazda Modern Talking o wyjątkowo wysokiej i przenikającej barwie głosu. Niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny od najmłodszych lat interesował się muzyką – w wieku 10 lat pobierał lekcje gry na fortepianie. Karierę rozpoczął w 1980 roku kiedy wydał swój pierwszy singiel, po tym jak wygrał konkurs talentów organizowany przez Radio Luxemburg. 3 lata później poznał Dietera Bohlena, z którym stworzył Modern Talking – jeden z najpopularniejszych zespołów dance popowych, euro dance’owych, euro disco lat 80′. Znakiem rozpoznawczym zespołu w większości utworów jest śpiewana falsetem druga część refrenu. Zespół wylansował takie przeboje jak „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „You Can If You Want”, „Geronimo’s Cadillac” czy „Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)”.

Zenon Martyniuk. Prawdziwa legenda na scenie disco polo! Martyniuk to niepodważalnie jeden z najpopularniejszych obecnie wykonawców tego gatunku, o czym świadczą miliony wyświetleń na kanale YouTube oraz błyskawicznie sprzedające się bilety.

BILETY NA ZENON MARTYNIUK I THOMAS ANDERS & MODERN TALKING BAND

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert 9 marca. Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Ceny już od 99 złotych.

ZENON MARTYNIUK I THOMAS ANDERS & MODERN TALKING BAND ARENA GLIWICE 9 MARCA:

r e k l a m a