„Możesz mieć rację albo relację”

Porozmawiamy w Studiu Prasowym z organizatorami spotkania dla rodziców, ale i nie tylko, które odbędzie się 23 marca w Gliwicach. O ogólnopolskiej konferencji opowiedzą jej pomysłodawczynie i organizatorki Iwona Guzicka i Elżbieta Więcław z Towarzystwa Oświatowego Filomata.

205

Jestem rodzicem – wybieram empatię! Korzyści i skrzydła – jak wychować szczęśliwego człowieka. Konferencja dla rodziców 23 marca w Gliwicach

CELEM KONFERENCJI jest wyposażenie uczestników w konkretną wiedzę merytoryczną na temat tego, w jaki sposób wspierać dziecko od wczesnego dzieciństwa, po wczesną młodość, jak stworzyć w rodzinie dobre warunki dla rozwoju budowania poczucia własnej wartości, empatii, rozwoju mózgu i motywacji wewnętrznej do uczenia się i poznawania świata.

– Naszą codziennością jest praca z dziećmi i z młodzieżą. Doświadczamy w niej radości i trudności, są chwile, kiedy czujemy się bezradni i są te pełne szczęścia. Rodzice też tak mają! Coraz większa grupa rodziców chce świadomie budować relacje i wspierać – siebie i dziecko – tłumaczą pomysłodawcy konferencji, czyli Towarzystwo Oświatowe FILOMATA i Zespół Szkół FILOMATA.

Jestem rodzicem – wybieram empatię! Korzyści i skrzydła – jak wychować szczęśliwego człowieka. Konferencja dla rodziców 23 marca w Gliwicach
Będzie teoria i praktyka, którą można zdobyć podczas specjalnych warsztatów. Nie zabraknie punktu widzenia dzieci. Będzie też okazja do dyskusji oraz do skorzystania z doświadczeń naszych prowadzących wykłady i warsztaty.

ZAPROSILIŚMY FACHOWCÓW, ZA KTÓRYMI STOI POTĘŻNE DOŚWIADCZENIE I WYMIERNE EFEKTY W PRACY Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ.

Będzie można też kupić książki, adekwatne do poruszanych tematów. Szczegółowy program dostępny na stronie www.konferencja.filomata.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Telewizja Imperium.

r e k l a m a